Podmiejska 9, 41-940 Piekary Śląskie

Godz. otwarcia, Pn-Pt: 8:00 - 16:00

32 381 09 00

O firmie

Firma Lack Service została założona 1994 r. przez Damiana Miszuda i Adama Nowicz, od początku działalności firma specjalizowała w bezpośrednie dostawie materiałów lakierniczych dla warsztatów blacharsko lakierniczych w województwie śląskim , opolskim oraz małopolskim. Celem Lack Service jest skrócenia łańcucha dostaw pomiędzy producentem a odbiorcą końcowym, zapewniając tym samym najlepszy efekt logistyczny jak i ekonomiczny dla użytkownika końcowego.

Działając na rynku od ponad dwudziestu lat pozyskaliśmy umowy dystrybucyjne z największymi producentami wyrobów dla lakierni samochodowych jak i przemysłowych, wśród nich są między innymi Axalta Coating System (dawniej DuPont) producent lakierów takich jak:3M - materiały ścierne oraz dodatki dla lakiernictwa

Norton (Saint Gobain) - materiały ścierne oraz dodatki dla lakiernictwa

U-Pol - szpachlówki oraz podkłady

Iwata - pistolety lakiernicze

Sata - pistolety lakiernicze

Devilbiss - pistolety lakiernicze

Dynabrade - szlifieki pneumatyczne

W 2008 roku firma Lack Service przeniosła się do własnej nowopowstałej siedziby w Piekarach Śląskich przy ulicy Podmiejskiej 9.

W 2012 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o wyroby dla lakiernictwa przemysłowego nawiązując bezpośrednie kontakty z zagranicznymi producentami lakierów przemysłowych tj.


Damiani - lakiery przemysłowe

Elcrom - lakiery przemysłowe

2015 rok to kolejne inwestycje i uruchomienie nowoczesnej lakierni przemysłowej specjalizującej się w lakierowaniach dużych gabarytów (naczepy, cysterny , busy autobusy, konstrukcje stalowe itp.).

Z początkiem 2016 poszerzyliśmy nasze port folio o lakiery Chellenger i uruchomiliśmy nowy projekt „Chellenger Taxi” wypełniając lukę w rynku ekonomicznym.

Przez ponad dwadzieścia lat działalności pozyskaliśmy wielu ważnych klientów między innymi autoryzowane stacje obsługi samochodów takich marek jak : Opel, Mercedes, Fiat, Renault, Land Rover, Saab, Volvo, Kia W chwili obecnej jesteśmy przekonani że jesteśmy i pozostaniemy liderem w branży zaopatrzenia lakierni samochodowych oraz przemysłowych.
 • Adress
  Podmiejska 9
  41-940 Piekary Śląskie
 • Telefon
  32 381 09 00
 • GODZINY
  Pn-Pt: 8:00 - 16:00
 • E-mail
 • Lack-Service, Podmiejska 9, 41-940 Piekary Śląskie

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.