Podmiejska 9, 41-940 Piekary Śląskie

Godz. otwarcia, Pn-Pt: 8:00 - 16:00

32 381 09 00

Lakiernia przemysłowa - gabarytowa

Niemiecka wersja językowaLakiernia gabarytowa, lakiernia przemysłowa Firma od 1996 roku nieustannie rozwija się poszerzając swoją ofertę. Od wielu lat jesteśmy doświadczonym dostawcą i dystrybutorem wielu znanych firm z branży lakierniczej. Nasz personel techniczny rozwijał doświadczenie w lakierowaniu podczas wielu lat prowadzenia szkoleń dla naszych Klientów, warsztatów i serwisów lakierniczych.

Kolejnym krokiem w rozwoju było wprowadzenie do naszej oferty szerokiej palety farb przemysłowych, począwszy od wysokiej antykorozji a skończywszy na farbach dla producentów ciężarówek i naczep.

Decyzja o rozszerzeniu naszej działalności o lakierowanie przemysłowe była naturalnym połączeniem potencjału wiedze o lakiernictwie z możliwościami wynikającymi ze źródłowego dostępu do materiałów, farb i technologii lakierniczych. W lutym 2016 roku uzyskaliśmy opinię o innowacyjności zastosowanych rozwiązań wydaną przez Politechnikę Gliwicką.

Oferujemy:
 
 
wysokie standardy oraz profesjonalną obsługę,
lakierowanie w największej i najnowocześniejszej kabinie lakierniczej w regionie (12m długość, 5m wysokość, 8m szerokość, 400m2 powierzchni),
farby przemysłowe i lakiery dopasowane do każdych wymogów Klienta,
wykonanie zleceń przy użyciu topowego sprzętu oraz światowych rozwiązań z branży,
szybką i sprawną realizację zleceń,
gwarancję na usługi i powłoki.

Nasze doświadczenie dodajemy gratis!


Zapraszamy do kontaktu: +48 512 431 472Nasze dotychczasowe realizacje:
 • Adress
  Podmiejska 9
  41-940 Piekary Śląskie
 • Telefon
  32 381 09 00
 • GODZINY
  Pn-Pt: 8:00 - 16:00
 • E-mail
 • Lack-Service, Podmiejska 9, 41-940 Piekary Śląskie

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.