Podmiejska 9, 41-940 Piekary Śląskie

Godz. otwarcia, Pn-Pt: 8:00 - 16:00

32 381 09 00

Challenger Taxi

Linia ekonomiczna Challenger

Challenger jest kompaktowym systemem naprawczym dla warsztatów lakierniczych operujących na rynku ekonomicznym. Produkty zapewniają zarówno dokładne odwzorowanie kolorów, europejską jakość jak i łatwość aplikacji. Na system składa się kompletny system Refinish zawierający mieszalnik bazowy (80 000 kolorów) oraz narzędzia kolorystyczne o spójnej i wiarygodnej jakości produktów bazujących na technologii Axalta Coating Systems. Do jego najważniejszych cech zalicza się przyjazność dla użytkownika przejawiająca się np. łatwymi proporcjami mieszania:
2:1 dla lakierów bezbarwnych
4:1 dla podkładów,
szerokie zastosowanie w różnych warunkach oraz bardzo atrakcyjne ceny produktów.

Zamów lakier Challenger z dostawą do domu!

Zapraszamy do składania zamówień na lakiery samochodowe w SUPER REWELACYJNYCH CENACH! Wystarczy podać kod lakieru, który znajduje się na tabliczce znamionowej we wnęce drzwi lub pod wykładziną bagażnika Twojego samochodu.

CENA ZA LAKIER BAZOWY JUŻ OD 100 zł/L (wyślij zapytanie - jako temat wybierz 'Zapytanie o lakier Challenger', odpowiedź w ciągu kilkunastu minut).

Zamówienie powyżej 300 zł - DOSTAWA GRATIS

Lakier Challenger to marka czerpiąca z historii i doświadczeń globalnego dostawcy profesjonalnych farb i lakierów samochodowych - firmy Axalte Coating Systems, właściciela takich marek jak Standox, Cromax (dawniej DuPont Refinish) czy Spies Hecker. Lakiery Challenger cechuje wysoka jakość, zgodność kolorystyczna oraz praktycznie nieograniczony dostęp do receptur wszystkich możliwych marek samochodów.

JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

 • Adress
  Podmiejska 9
  41-940 Piekary Śląskie
 • Telefon
  32 381 09 00
 • GODZINY
  Pn-Pt: 8:00 - 16:00
 • E-mail
 • Lack-Service, Podmiejska 9, 41-940 Piekary Śląskie

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.